Centrum Medyczne ARNICA

NZOZ ARNICA jest zespołem placówek medycznych, w skład którego wchodzą przychodnie specjalistyczne oraz zakłady rehablilitacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę usług medycznych w zakresie poradni ortopedycznej, kardiologicznej, onkologicznej i wielu innych. Jako jedyna placówka w powiecie ciechanowskim wykonujemy zdjęcia RTG całego kręgosłupa i kończyn dolnych realizowanych za pomocą nowoczesnego, wysokiej klasy, w pełni cyfrowego aparatu rentgenowskiego.

We wszystkich przychodniach medycznych popieramy i honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Wspieramy również program profilaktyki piersi, wykonując w NZOZ Arnica w Ciechanowie i w Mławie bezpłatne badania mammograficzne. Naszym celem jest dbanie o Państwa zdrowie poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie, bo PACJENT jest dla nas najważniejszy!

Centrum Medyczne Arnica oferuje także rehabilitacje w ramach kontraktu z NFZ, a także szereg zabiegów komercyjnych dedykowanych do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów takich, jak: fizykoterapie, masaże, ćwiczenia indywidualne, grupowe i wiele innych. Istnieje możliwość skorzystania z okazjonalnych karnetów, jak również z oferty SPA.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 21.00, w soboty od godz. 8.00 do godz. 14.00.

arnica nzoz ciechanów
NZOZ Ciechanów
Witryna
arnica nzoz mława
NZOZ Mława
Witryna
arnica nzoz ostrołęka
NZOZ Ostrołęka
Witryna

Gdziekolwiek nas znajdziesz, jesteśmy dla Twojej rodziny